Jakub Walewicz zaprasza na bezpłatny webinar

STRATEGIA

 A.L.C.H.E.M.I.K.A 2.0

Strategia A.L.C.H.E.M.I.K.A 2.0

czyli jak tworząc MNIEJ treści sprzedawać WIĘCEJ kursów, konsultacji i sesji?


Kliknij w poniższy przycisk, aby zarezerwować swoje miejsce!

W trakcie 90 minut BEZPŁATNEGO webinaru dowiesz się:

W trakcie 90 minut BEZPŁATNEGO webinaru dowiesz się m.in:

W jakie największe, marketingowe mity wierzą nawet doświadczeni eksperci, trenerzy i specjaliści przez które nieświadomie sabotują swoją sprzedaż w internecie?

Dlaczego powinieneś na chwilę odpuścić "edukowanie klientów" oraz "budowanie społeczności" i skupić się na czymś innym (a już zwłaszcza, gdy Twoje obecne działania nie przynoszą efektów...)

Jak tworząc MNIEJ treści zdobywać WIĘCEJ KLIENTÓW - pokażę Ci jak krok po kroku zaprojektować automatyczną kampanię marketingową pod sprzedaż kursów, konsultacji i usług,

Na czym polega proces Etycznej Perswazji - odkryjesz jak tworzyć treści, dzięki którym rozpalisz u klienta pragnienie współpracy z Tobą lub posiadania Twojego produktu,

W jakie największe, marketingowe mity wierzą nawet doświadczeni eksperci, trenerzy i specjaliści przez które nieświadomie sabotują swoją sprzedaż w Internecie?
Dlaczego powinieneś na chwilę odpuścić "edukowanie klientów" oraz "budowanie społeczności" i skupić się na czymś innym (a już zwłaszcza , gdy Twoje obecne działania nie przynoszą efektów...)
Jak tworząc MNIEJ TREŚCI zdobywać WIĘCEJ KLIENTÓW - pokażę Ci jak krok po kroku zaprojektować automatyczną kampanię marketingową pod sprzedaż kursów, konsultacji i usług,
Na czym polega proces Etycznej Perswazji - odkryjesz jak tworzyć treści, dzięki którym rozpalisz u klienta pragnienie współpracy z Tobą lub posiadania Twojego produktu.

Prowadzący:

Jakub Jan Walewicz

Psycholog Biznesu, Marketer Internetowy

Psycholog Biznesu, Marketer Internetowy

Od ponad 6 lat pomagam etycznie działającym ekspertom i specjalistom w zdobywaniu klientów za pomocą autorskich systemów i kampanii marketingowych.

Specjalizuję się we wdrażaniu automatycznych systemów sprzedaży usług, kursów i szkoleń, które generują dla moich klientów średnio od 20.000 zł do 50.000 zł dodatkowego przychodu miesięcznie.

Od ponad 6 lat pomagam etycznie działającym ekspertom i specjalistom w zdobywaniu klientów za pomocą autorskich systemów i kampanii marketingowych.

Specjalizuję się we wdrażaniu automatycznych systemów sprzedaży usług, kursów i szkoleń, które generują dla moich klientów średnio od 20.000 zł do 50.000 zł dodatkowego przychodu miesięcznie.

Strategia, z którą Cię zapoznam powstała na podstawie wniosków z kampanii moich klientów, na które wydaliśmy ponad 400.000 zł!

Zarezerwuj swoje miejsce i odkryj jak uprościć proces pozyskiwania klientów!

Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Jakub Walewicz - 2022